![](https://www.swimmers.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_9019-7-1232x821.jpg)
Ο αγιασμός των υδάτων στο κολυμβητήριο του Γέρακα
Με την παρουσία πλήθος πολιτών, Δημοτικών συμβούλων του Δήμου Παλλήνης και παρουσία του Δημάρχου Ζουτσου Αθανασίου πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός των υδάτων στο κολυμβητήριο του Γέρακα.
Στο νερό έπεσαν για το καθιερωμένο έθιμο για να πιάσουν το σταυρό πολλά μέλη του Σύλλογου μας και τελικά τυχερός ήταν ο Αθλητής Καρεντζος Γεώργιος της ομάδας υδατοσφαίρισης Εφήβων .
Του ευχόμαστε να είναι υγιής και ευλογημένος.
Χρόνια πολλά σε όλους σας.